Calendari de reunions dels socis

13 d’oct. 2009, 0:53 publicada per Usuari desconegut   [ actualitzat el 15 de nov. 2011, 23:48 ]
Estimats Caminaires: Hem sol·licitat al nostre Ajuntament la possibilitat d'utilitzar la segona planta del carrer França per poder reunir-nos amb certa freqüència i d'aquesta manera dinamitzar el nostre club.

La proposta, que esperem sigui del vostre gust, és crear un ambient acollidor on poder tractar els nostres temes, proposar activitats, informar a tothom que ho desitgi del què és el nostre club, intercanviar experiències, mostrar material fotogràfic, etc.

Per poder dur a terme tot això, en una primera fase, la segona planta de l'espai polivalent de l'Ajuntament, romandrà oberta el primer i tercer divendres de novembre i desembre de 19 h. a 21 h. Durant aquest horari, un grup de socis estarà de forma permanent al local per atendre a tots els que per allí es passin.

Calendari de reunions dels socis del C.E.Caminaires de Vilamajor:

Novembre 2011: 4 i 18
Desembre 2011: 2 i 16